Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 lutego 2024 11:09
PRZECZYTAJ!
Reklama

Będzie hucznie i głośno!

Skoro za oknem zrobiło się ciepło i wiosennie to znak, że zbliżają się Dni Mysłowic. Jak zwykle czekają nas trzy dni wypełnione zabawą i wielogatunkową muzyką.
Będzie hucznie i głośno!

– W drugi weekend czerwca park Słupna zamieni się w wyjątkową muzyczną scenę, na której wystąpią czołowi polscy artyści. Zapewniam, że będzie głośno i hucznie, bo tak właśnie obchodzimy Dni Mysłowic – mówi Michał Skiba, dyrektor Mysłowickiego Ośrodka Kultury.

Święto miasta wystartuje w czwartek 8 czerwca rodzinnym koncertem ekumenicznym „Bądź jak Jezus!”, podczas którego zagrają gwiazdy muzyki chrześcijańskiej z całego świata. Od godz. 15:00 występować będą: Alive Worship (Niemcy), Gabi Gąsior (Polska), Thabata Oliver (Brazylia), Godzone (Słowacja), Sezon na Czereśnie (Polska) oraz NSA (Polska), laureat tegorocznego konkursu „Non stop CCM”. W trakcie koncertu będzie działać bezpłatne miasteczko zabaw dla dzieci. 

W piątek 9 czerwca imprezę rozpocznie o godz. 17:00 występ Happy Big Bandu pod kierownictwem Mirosława Kaszuby. Później będziemy bawić się razem z Baranovskim i Organkiem

Natomiast w sobotę 10 czerwca również od godz. 17:00 scenę opanują Maya Krav, Afromental i Kasia Kowalska.

Wstęp na wszystkie wydarzenia Dni Mysłowic 2023 będzie oczywiście wolny. W tym czasie w parku Słupna dostępna będzie również strefa gastronomiczno-handlowa.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama