Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 10 grudnia 2023 02:05
PRZECZYTAJ!
Reklama

W ofercie MOK każdy znajdzie coś dla siebie

Zajęcia plastyczne i rękodzielnicze,  taniec, nauka śpiewu i gry na instrumentach, a także joga, zumba, szachy, teatr, chóry czy klub 100 Pociech. Mysłowicki Ośrodek Kultury proponuje bogatą ofertę sekcji, w których można rozwijać  zainteresowania i twórczo spędzicie czas. Zapisy na nowy sezon kulturalny trwają.
W ofercie MOK każdy znajdzie coś dla siebie

Zajęcia w MOK-u od lat cieszą się ogromną popularnością i nic w tym dziwnego: ich wybór jest ogromny, ceny przystępne, a instruktorzy to pasjonaci, który w ciekawy sposób przekazują swoją wiedzę. Co ważne, wśród licznych sekcji coś dla siebie znajdą zarówno dzieciaki, jak i dorośli. Uczestnicy zajęć MOK-u są regularnie nagradzani w konkursach nie tylko na terenie województwa, ale i całego kraju.

Zajęcia odbywają się we wszystkich filiach MOK: na Wesołej, Morgach, Dziećkowicach, Brzęczkowicach, Brzezince i przy ul. Grunwaldzkiej. W ofercie tej ostatniej znalazły się w tym roku nowości. To dziecięcy zespół muzyczny MOKaliści, do którego już 6 października odbędą się przesłuchania, a także zajęcia z hip-hopu i break dance’u, które poprowadzi Grzegorz „Molo” Moczko, półfinalista takich programów, jak „Mam talent”, „You Can Dance” czy „Got to Dance”. Więcej informacji na stronie m-ok.pl. 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama