Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 10 grudnia 2023 01:25
PRZECZYTAJ!
Reklama

Rodzinne warsztaty świąteczne w MOK.

Jak co roku MOK zaprasza mysłowiczan do udziału w rodzinnych warsztatach świątecznych. To okazja nie tylko do stworzenia unikatowych ozdób bożonarodzeniowych, ale także do spędzenia wartościowego czasu ze swoimi bliskimi.
Rodzinne warsztaty świąteczne w MOK.

– Najpiękniejszy czas w roku zaczyna się już lada moment, a my chcemy go spędzić razem z Wami w atmosferze kreatywności i radości! Z dumą zapraszamy Was na nasze rodzinne warsztaty świąteczne, gdzie razem stworzymy wyjątkowe ozdoby, odnajdziemy ukryte talenty teatralne i poczujemy magię zbliżających się świąt – zachęca Mysłowicki Ośrodek Kultury.

W listopadzie do wyboru są dwa terminy i dwa różne tematy przewodnie. 20 listopada o godz. 16:30 odbędą się warsztaty teatralne „Teatrzyk świąteczny”, które poprowadzi Jarosław Filipski, natomiast na 23 listopada o godz. 17:00 zaplanowane są warsztaty plastyczne „Ozdoby choinkowe” pod okiem Iwony Matysiak.

– Wspólne rodzinne chwile pełne śmiechu i twórczej magii! Nie trzeba być artystą, ważne, żeby być razem i czerpać radość ze wspólnego tworzenia. Prosimy o dokonywanie zapisów pod numerem telefonu 570 401 052. Chcemy przygotować dla Was wszystko z największą starannością – informuje MOK.

Obie propozycje są bezpłatne i dotyczą MOK-u przy ul. Długiej 70b na Dziećkowicach. Warsztaty w innych filiach będą odbywać się w grudniu, o czym poinformujemy już wkrótce.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama