News will be here

Sportowe podsumowanie tygodnia

Minął kolejny tydzień stycznia, a mysłowickie kluby sportowe nie próżnują.

Siatkówka:
Młodziczki Lechia Volleyball Mysłowice zwyciężyły 2:0 nad drużyną UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II oraz 2:1 nad ekipą z MUKS Michałkowice.

Trzy dni zmagań przyniosły same zwycięstwa. Siatkarki z Silesii Volley awansowały do Finałów Mistrzostw Śląska Juniorek!

Judo:

Zawodnicy z UKS KARKOSZ TEAM wrócili z medalami z XII Międzynarodowego Turnieju Judo „POKONUJEMY GRANICE”!

Drużyna godnie reprezentowała Miasto Mysłowice i zdobyła wysoką 4. lokatę w klasyfikacji medalowej na 90 klubów z Europy.

– Ivo Kołodziej

Zawodnicy UKS JUDO Mysłowice także wzięli udział w XII Międzynarodowym Turnieju Judo „POKONUJEMY GRANICE”, gdzie zajęli 11. miejsce w punktacji medalowej w konkurencji z 927 zawodnikami z 82 klubów, a także ekipami z Włoch, Ukrainy, Czech, Słowacji, Węgier.

– Laura Ziębicka – U 11

Gratulacje należą się również pozostałym zawodnikom, którzy zajęli 5. i 7. miejsca.

Kulturystyka:

W związku z dyskwalifikacją za doping poprzedniego mistrza świata z Niemiec w kategorii Junior Men’s Bodybuilding 21-23 Years, over 75 kg, Jakub Doleciński będący wicemistrzem świata, zajął jego miejsce – został mistrzem świata w kulturystyce.