Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 23:04
PRZECZYTAJ!
Reklama

Hanke chce kochankę

W niedzielę 25 lutego o godz. 19:00 w Mysłowickim Ośrodku Kultury Brzezinka przy ul. Laryskiej 5 odbędzie się spektakl „Aniołki Bercika, czyli Hanke chce kochankę”.
Hanke chce kochankę

O czym jest przedstawienie?

„Przed ślubem on jest jak trener sportu z sześciopakiem, ale nie tym przynoszonym z marketu. Ona? Szczęśliwa i uśmiechnięta bogini seksu, której nigdy głowa nie boli. A po dwudziestu latach od ślubu? Co prawda, zamiast kaloryfera on ma boiler, jej za to na starość wzrok się wyostrza. Widzi nawet te jego wady, które nie istnieją. Za to słuch jej się zdecydowanie przytępił; jakoś nigdy nie słyszy, gdy on prosi o założenie kuszącej bielizny i jakiś seks po kolacji”.

W roli głównej wystąpi Krzysztof Hanke, znany i lubiany aktor, satyryk oraz lider kabaretu Rak, którego mogą Państwo znać także ze słynnej roli Bercika w serialu „Święta wojna”. Na scenie towarzyszyć mu będą aktorki: Agnieszka Litwin, Małgorzata Czyżycka oraz Joanna Dunas. Twórcami scenariusza są Doman Nowakowski i Krystian Nowakowski, natomiast za muzykę i aranżacje odpowiada Aleksander Nowacki. Wydarzenie zaserwuje Państwu półtorej godziny niezapomnianej rozrywki.

Spektakl zebrał pozytywne opinie publiczności w wielu miastach: „Bardzo fajny spektakl! O życiu małżeńskim na wesoło. Polecam”, czy „Super obsada i super zabawa. Polecam”. – to tylko niektóre z nich. Mysłowicki Ośrodek Kultury Brzezinka zachęca do udziału w wydarzeniu.

Bilety na spektakl dostępne są do zakupu w cenie 65 zł stacjonarnie, w kasach Mysłowickiego Ośrodka kultury lub internetowo, w serwisie KupBilecik. Nie ma co czekać z zakupem, ponieważ bilety na wydarzenia w ramach tego cyklu bardzo szybko się wyprzedają!

Źródło: itvm.pl

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama