Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 23:31
PRZECZYTAJ!
Reklama

Hollywood na placu”. Komedia ze śląską godką w MOK-u

Teatr dla Dorosłych w Bieruniu wystąpi w sobotę 11 maja w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej ze spektaklem „Hollywood na placu”. Czym tym razem zaskoczy publiczność?
Hollywood na placu”. Komedia ze śląską godką w MOK-u

„Hollywood na placu” to tytuł najnowszej komedii w wykonaniu Teatru dla Dorosłych w Bieruniu, opowiadającej z przymrużeniem oka o genezie niezależnego kina na Śląsku. Widzowie zaproszeni zostaną w świat opowieści toczącej się na jednym z placów, w której bohaterami są sąsiedzi, jak to zazwyczaj bywa, o bardzo wyjątkowych osobowościach. Jedna z mieszkanek, Hyjdla kręci film fabularny, o tym, co dzieje się na placu, który niespodziewanie zyskuje popularność w Internecie. Staje się to początkiem kłopotów całej społeczności. Jakich? Przekonajcie się sami.

„Amerykański sen to nie mrzonki. Niejeden już przekonał się, że to prawda, niejeden też dotkliwie się na tym śnie zawiódł. Czy śląska gospodyni, może przeżyć swój American Dream? Czy sąsiedzka przyjaźń będzie silniejsza niż chęć zrobienia kariery? I jakich pieniędzy trzeba, aby kino niezależne stało się komercyjnym?” – czytamy w opisie wydarzenia.

Na scenie wystąpią Bożena Tomala, Jakub Łasicki, Dagmara Kupczyk, Monika Bulanda, Marian Synowiec, Magdalena Górkiewicz, Mateusz Duraj, Bartłomiej Jarosz, Joanna Lorenc. Spektakl odbędzie się z gościnnym udziałem Izoldy Czmok z katowickiej telewizji. Reżyserem przedstawienia jest Joanna Lorenc, a za scenariusz odpowiada Marcin Melon.

Spektakl pełen humoru i śląskiej godki do zobaczenia w sobotę 11 maja o godz. 18 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej. Bilety dostępne w serwisie kupbilecik.pl.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama