Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 26 czerwca 2024 00:43
PRZECZYTAJ!
Reklama

Przed Hegemonem Mysłowice ostatni mecz sezonu

Drużyna Hegemon Mysłowice szykuje się do emocjonującego zakończenia sezonu w 1. lidze rugby. W nadchodzącym ostatnim meczu sezonu, Hegemon Mysłowice podejmie u siebie Legię Warszawa. Spotkanie to odbędzie się 18 maja o godzinie 15:00 na Stadionie Rugby Wesoła w Mysłowicach.
Przed Hegemonem Mysłowice ostatni mecz sezonu

Po serii zaciętych zmagań i niezwykle emocjonujących spotkań, nadchodzi czas na zakończenie sezonu w wielkim stylu. Hegemon Mysłowice, po zwycięstwie nad Legią Warszawa w poprzednim starciu wyjazdowym 20:19, będzie chciał udowodnić swoją dominację również na własnym terenie.

Trenerzy oraz zawodnicy Hegemona Mysłowice są pełni determinacji i gotowi do walki do ostatniego gwizdka. Mecz z Legią Warszawa zapowiada się jako prawdziwe widowisko, które na pewno dostarczy wielu emocji kibicom rugby.

Zespół Hegemon Mysłowice liczy na gorące wsparcie swoich wiernych kibiców, którzy od początku sezonu stanowią nieocenioną siłę i motywację dla drużyny. “Bądźcie z nami, aby wspólnie kibicować i cieszyć się zakończeniem sezonu w najlepszym możliwym stylu.” - mówią mysłowiccy rugbyści.

Zapraszamy wszystkich fanów rugby na ostatni mecz sezonu.

Serdecznie zapraszamy na Wesołą. 

Razem kibicujmy rugbystom!Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama