Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 23:08
PRZECZYTAJ!
Reklama

Będą radzić

Podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Mysłowice, radni oprócz wyboru wiceprzewodniczących rady, ustalili składy osobowe poszczególnych komisji. Kto w nich zasiądzie?
Będą radzić

Do prezydium, oprócz przewodniczącego Mariusza Wielkopolana dołączyli Andrzej Dombek (I wiceprzewodniczący), Artur Bula (II wiceprzewodniczący) oraz Antoni Zazakowny (III wiceprzewodniczący). 

Następnie ustalono składy poszczególnych komisji.

1. Komisja Rewizyjna:

  • przewodniczący – Piotr Styczeń,
  • wiceprzewodniczący – Marek Mikuła,
  • pozostali członkowie: Krzysztof Bąk, Agnieszka Harmata, Anna Kaczmarzyk, Anna Kozłowska, Katarzyna Polok-Marcol, Dariusz Wendreński.

 

2. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  • przewodniczący – Mateusz Targoś,
  • wiceprzewodnicząca – Anna Kaczmarzyk,
  • pozostali członkowie: Anna Kozłowska, Adrian Panasiuk, Katarzyna Polok-Marcol, Grzegorz Sałata, Dariusz Wendreński.

 

3. Komisja Finansów i Rozwoju:

  • przewodniczący – Grzegorz Sałata,
  • wiceprzewodniczący – Krzysztof Bąk,
  • pozostali członkowie: Artur Bula, Eugeniusz Lelonek, Wiesław Tomanek, Mariusz Wielkopolan, Antoni Zazakowny.

 

4. Komisja Gospodarki Miejskiej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa:

  • przewodniczący – Eugeniusz Lelonek,
  • wiceprzewodnicząca – Joanna Myszka,
  • pozostali członkowie: Artur Bula, Andrzej Dombek, Piotr Mospinek, Wiesław Tomanek, Mariusz Wielkopolan, Rafał Włosek, Antoni Zazakowny.

5. Komisja Edukacji, Kultury i Sportu:

  • przewodnicząca – Anna Kozłowska,
  • wiceprzewodnicząca – Agnieszka Harmata,
  • pozostali członkowie: Marta Górna, Dorota Konieczny-Simela, Marek Mikuła, Adrian Panasiuk, Grzegorz Sałata, Piotr Styczeń, Mateusz Targoś.

6. Komisja Polityki Społecznej i Zdrowia:

  • przewodnicząca – Katarzyna Polok-Marcol,
  • wiceprzewodnicząca – Marta Górna,
  • pozostali członkowie: Dorota Konieczny-Simela, Adrian Panasiuk, Sebastian Roncoszek, Mateusz Targoś.

7. Komisja Samorządności i Przestrzegania Prawa:

  • przewodniczący – Adrian Panasiuk,
  • wiceprzewodniczący – Piotr Mospinek,
  • pozostali członkowie: Andrzej Dombek, Anna Kozłowska, Eugeniusz Lelonek, Joanna Myszka, Sebastian Roncoszek, Wiesław Tomanek, Dariusz Wendreński, Rafał Włosek.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama