Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 23:21
PRZECZYTAJ!
Reklama

NIGHTSKATING MYSŁOWICE

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach we współpracy ze Stowarzyszeniem Kulturalno - Sportowym "Green" powraca z rolkowo-odlotową imprezą. Już 1 czerwca, w ramach wydarzenia - Dzień Dziecka i Dzień Organizacji Pozarządowych w Parku Słupna - pasjonaci jazdy na rolkach będą mogli, w ulubiony dla siebie sposób, przemierzyć ulice miasta Mysłowice.
NIGHTSKATING MYSŁOWICE

O godzinie 19:00 wyjazd z Parku Słupna! Przejazd podzielony będzie na dwa etapy – trasę niebieską dla początkujących i trasę czerwoną dla zaawansowanych rolkarzy, tak aby każdy znalazł coś dla siebie!

Trasa niebieska od długości 5 kilometrów przeznaczona jest dla początkujących i dzieci. Dopuszcza się udział dzieci i dorosłych na rolkach i hulajnogach. Pociechy, które jeszcze nie potrafią jeździć mogą jechać w wózkach. Nie zabraknie oczywiście podjazdów i zjazdów, ale każdy, kto potrafi jeździć na rolkach bez problemu sobie z tym poradzi. Szczegóły trasy poniżej:

– Start na parkingu przy w Parku Słupna, następnie przejazd prowadzić będzie przez Stadionowa, Partyzantów, Mikołowska, Armii Krajowej, Karola Miarki, Oświęcimska, Stadionowa.

Powrót z tego etapu planuje się ok. godz. 19:45. Po chwili odpoczynku kolejny etap, o godzinie 20:00 trasa czerwona dla zaawansowanych rolkarzy.

Trasa czerwona wymaga od uczestników naprawdę dobrych umiejętności jazdy i dobrej kondycji!

Trasa o długości 11 kilometrów będzie miała sporo podjazdów i zjazdów, a tempo będzie szybkie! Szczegóły trasy poniżej:
Start na parkingu przy w Parku Słupna, następnie przejazd prowadzić będzie przez Stadionową, Partyzantów, Janowską, Oswobodzenia, Bończyka, Obrzeżną Północną, Sosnowiecką, Boliny, Gwarków, Stawową, Alejki Parku Zamkowego, Kaczą, Krakowską, Oświęcimską, Stadionową.

Zakończenie imprezy na parkingu Parku Słupna w okolicach godz. 21:30/22:00. Wszystkie dzieci, które chcą brać udział w przejeździe muszą być pod opieką dorosłych! Dzieci obowiązkowo jadą w kaskach i ochraniaczach, które organizatorzy zalecają wszystkim uczestnikom przejazdów! Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach.

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama